Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Дослідження тригерів:статика і динаміка.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Автоматизовані Системи Управління

Інформація про роботу

Рік:
2003
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Мікропроцесори
Група:
КН-2

Частина тексту файла

НУ”Львівська політехніка” Кафедра АСУ  Звіт про виконання лабораторної роботи № 2-3 Назва роботи:Дослідження тригерів:статика і динаміка Виконав: КН-2, ІКНІ Львів 2003 Мета: вивчення основних характеристик логічних інтегральних мікросхем і дослідження функції двох змінних алгебри логіки Буля на базі мікросхеми К155ЛА3. Дослідження ЛЕ К155ЛАЗ. ЛЕ призначена для реалізації логічних (Булевих) функцій. Класифікувати логічний елемент можна за різними ознаками: - За елементною базою: ТТЛ, КМОН, ЕЗЛ, І2Л. - По швидкодії: низькочастотні, середньочастотні, високочастотні. - За функціональним призначенням: універсальні логічні елементи (І-НЕ,АБО-НЕ, НЕ,І,АБО). 4) Параметри ЛЕ: - швидкодія. - споживна потужність. - завадостійкість. - коефіцієнт розгалуження по виходу. - коефіцієнт об'єднання по входу. Результати роботи: Об’єкт дослідження: ІСТТЛ К155ЛА3.  рис.1  рис.2 На мал.1 на всі входи ЛЕ І-НЕ подана напруга високого рівня. В цьому випадку на виході діє напруга низького рівня. На мал.2 на один із входів подана напруга низького рівня на інший високого. В цьому випадку на виході формується високий рівень напруги.  рис. 3 Технічні характеристики мікросхеми К155 ЛА3 (мал. 3): Заводські параметри ЛЕ: Uживл.= 5В±5%, Іспож.≤8мл, Uпорог.=1.5В, І0вх. ≤-1.6 мА, І1вх. ≤0.04 мА, І0вих. ≤16 мА, І1вих. ≤2.3 мА. Всі параметри при Rн=0.1 кОм і Cн=15 пкФ. Схема дослідження:  рис.4 U1 вих.=+3.5(2.4 - 5)В, U0 вих.=+0.005(0 – 0.4)В. Таблиця істинності: U1 вих.=+3.5(2.4 - 5)В, U0 вих.=+0.005(0 – 0.4)В.  рис.5 Час переходу t із 0 в 1 приблизно рівний часу переходу із 1 в 0 і для ТТЛ логіки є ≤10нс. На рис.5 подано графіки таких логік: І-НЕ (4), І (5), АБО (6), виняткове АБО (7), трьох входове АБО (8), де Ux1, Ux2, Ux3 – сигнали на вході. На рис.6 подано логічні схеми І (а), АБО (b), виняткове АБО (с), трьох входове АБО (d), за допомогою логічного елемента І-НЕ.  рис. 6 Висновки: таким чином в ході даної лабораторної роботи ми вивчили основні характеристики логічних інтегральних мікросхем і дослідили функції двох змінних алгебри логіки Буля на Базі мікросхеми К155ЛА3.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини